Ja, ty, on, czyli my, kwiecień 2016

Nareszcie wiosna zapukała w nasze okna i do naszych serc. Wszystko wkoło zaczyna cieszyć. Poranne wstawanie nie jest już złem koniecznym, ale chwilą na którą czekaliśmy każdego ranka. Tym bardziej, że mamy do zrealizowania wiele zadań związanych z przygotowaniami do XII Przeglądu Teatralnego. W naszych pracowniach już powstają piękne dekoracje i scenografia. Dołożymy wielu starań, aby zaproszeni goście, zarówno aktorzy, jak i widzowie, mogli w pełni otworzyć się na wrażenia płynące ze sceny. Z kolei konkursy plastyczne, w których bierzemy udział stworzyły nam okazję do przeniesienia się w świat marzeń, rozbudzając w nas kreatywność i dając mnóstwo nowych pomysłów.

Dziś w Państwa ręce oddajemy wydanie naszej gazetki "Ja, Ty, On, czyli My" (kwiecień 2016), redagowanej przez uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy MOPS w Tczewie. W bieżącym wydaniu:

  • Wybory Miss i Mistera Złotego Wieku - relacja z uroczystości i udziału
  • Ośrodek nie do poznania - relacja z zakończonego remontu w naszym Domu przy ul. Armii Krajowej
  • Teatry Wspaniałe - grupa Kameleon zakwalifikowała się do udziału w tegorocznym XIV Międzynarodowym Przeglądzie Teatrów Wspaniałych
  • Nasz Cykl: Z życia ośrodków
  • Ponadto: kolorowanka, Sentymentalne Rozmowy Basi, nasza twórczość, poradnik psychologa, od nas dla Was i wiele więcej!

Życzymy przyjemnej lektury!