Tczewskie Targi Ludzi Złotego Wieku

W dniu 30 września 2011 w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w Tczewie odbyły się Tczewskie Targi Ludzi Złotego Wieku. W tym dniu do Centrum Kultury i Sztuki zjechało blisko 30 wystawców z całej Polski. Prezentowali produkty i usługi ułatwiające życie i poprawiające aktywność seniorów. Wśród wystawców znalazły się banki, firmy oferujące produkty i usługi zdrowotne, sprzęt  rehabilitacyjny, odzież czy urządzenia elektroniczne dla seniorów.  Tczewskie Targi Ludzi Złotego Wieku odwiedziło kilkaset osób.

 

W trakcie targów osoby uczestniczące mogły spośród wystawców  wybrać firmę przyjazną osobom starszym. Ten tytuł otrzymała firma Med-Care Centrum Zaopatrzenia Medycznego z Tczewa, która zebrała największą liczbę głosów.

 

Przed rozpoczęciem targów, w Forum Inicjatyw Społecznych odbyły się prelekcje na temat bezpieczeństwa, profilaktyki zdrowotnej i kondycji fizycznej i duchowej osób starszych.

 

Tczewskie targi Ludzi Złotego Wieku organizowane były przez Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Tczewie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tczewie i Centrum Kultury i Sztuki w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia osób Starszych i dofinansowane zostały przez Gminę Miejską Tczew

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów!